Dyzelinių purkštukų valiklis - DIESEL SPÜLUNG
  • Dyzelinių purkštukų valiklis - DIESEL SPÜLUNG

Dyzelinių purkštukų valiklis - DIESEL SPÜLUNG

Pašalina nuosėdas nuo įpurškimo purkštukų

10,00 €
Su mokesčiais Pristatymas 2-3 d.d.
Kiekis
Sandėlyje yra
 

Saugus užsakymo apmokėjimas

 

Greitas prekių pristatymas

 

Pinigų grąžinimo garantija

Dyzelinių purkštukų valiklis - DIESEL SPÜLUNG 

Priedas į dyzeliną kuro sistemos valymui. Koncentruotas ploviklis profesionaliam valymui. Padidina cetano skaičių, saugo nuo korozijos. Turi BMW ir Mitsubishi leidimus. Art.5170, talpa 500 ml.
Aprašymas.Pašalina nuosėdas nuo įpurškimo purkštukų ir stūmoklių degimo kameros srityje. Padidina cetaninį skaičių. Naudojamas profilaktiškai arba problemų, susijusių su variklio darbu, pašalinimui. Pašalina variklio stuksėjimą vidutinių apkrovų diapazone, tuo pačiu užtikrina lygų variklio darbą tuščioje eigoje. Užtikrina mažesnį išmetimų kenksmingumą. Apsaugo nuo korozijos. Dėl kuro sistemos išvalymo ir kuro užsiliepsnojimo savybių parinkimo pasiekiamas optimalus variklio darbas, tai reiškia: aukštą variklio eksploatavimo patikimumą, mažesnę remonto tikimybę ir tuo pačiu didelių remonto išlaidų išvengimą.

Atitinka specifikacijas: mitsubishi z 2155170 ir bmw 81 22 9 407 528.
Naudojimas: tinka visiems dyz.varikliams profilaktiškam naudojimui: pilti į kuro baką techninių aptarnavimų metu (geriausia kas 2000 km). Pakanka 75 l kuro naudojimas esant problemoms: kreiptis į remonto dirbtuves. Atjungti kuro padavimą nuo bako. Abi žarneles įstatyti į valiklio talpą. Užvesti variklį, kad jis siurbtų valiklį per pompą, ir leisti jam dirbti įvairiais apsisukimais, kol valiklis sunaudos. Esant dideliems užteršimams, valymą pakartoti.


Saugos duomenų lapai

Saugos duomenų lapas (EN)
Saugos duomenų lapas (DE)

Techniniai duomenų lapai

Techninės saugos duomenų lapas (DE)

Prekes kodai: 5LMP5170

Liqui moly
5170
9 Prekės

Charakteristikos

Priedai
Varikliui
arrow_upward