Alyva   NESTE 1 5W-50 1L
  • Alyva   NESTE 1 5W-50 1L

Alyva NESTE PREMIUM + 5W-50 1L

 NESTE Premium+ 5W-50
7,99 €
Su mokesčiais Pristatymas 2-3 d.d.
Kiekis
Sandėlyje yra
 

Saugus užsakymo apmokėjimas

 

Greitas prekių pristatymas

 

Pinigų grąžinimo garantija

Tepalai  NESTE Premium+ 5W-50 1L

NESTE Premium+ 5W50 - Sintetinė benzininių ir dyzelinių variklių alyva, puikiai tinkanti tiek sportiniams varikliams, tiek varikliams su didelia alyvos išeiga.
SAE 5W-50
API SJ/CF

Neste Premium+ 5W-50 yra aukštos kokybės sintetinė variklių alyva. Alyvoje esantys priedai veiksmingai saugo variklį nuo dėvėjimosi, korozijos ir oksidavimosi, be to, suteikia alyvai valomųjų ir dispergavimo savybių. Neste Premium+ 5W-50 naudojama sintetinė bazinė alyva nekenkia variklio tarpinėms, o prireikus šią alyvą galima maišyti su įprastinėmis mineralinėmis alyvomis.
Neste Premium+ 5W-50 sumažina degalų išeigą, užtikrina lengvą “šalto” variklio užvedimą ir garantuoja geresnį, palyginti su mineraline alyva, variklio veikimą esant tiek aukštai, tiek žemai darbinei temperatūrai.
Neste Premium+ 5W-50 neleidžia susidaryti nuodegoms, apnašoms bei lako nuosėdoms ir užtikrina variklio veikimą visu pajėgumu.
Neste Premium+ 5W-50 alyvą rekomenduojama naudoti visus metus visiems varikliams - ir benzininiams, ir dyzeliniams, taip pat varikliams su turbokompresoriumi. Alyvos privalumai ypač gerai pastebimi žiemą, kai reikia užvesti automobilį spaudžiant dideliam šalčiui be pagalbinių šildymo prietaisų ir tada, kai automobilis ilgą laiką sunkiai eksploatuojamas vasarą, kai naudojant skystesnių rūšių alyvą dėl aukštos alyvos temperatūros gali gerokai padidėti jos išeiga.

-----------------------------------------------------------------------

Čia galite pasirinkti filtrus Jūsų automobiliui: Filtrai

filtrai auto.jpg

Neste
Premium+ 5W-50 1L
10 Prekės

Charakteristikos

Alyvos tipas
Sintetinė alyva
Klampumas
5w50
Alyvos talpa
1L
arrow_upward