Alyva  NESTE TURBO LXE 15W-40 1L
  • Alyva  NESTE TURBO LXE 15W-40 1L

Alyva NESTE TURBO LXE 15W-40 1L

NESTE TURBO LXE 15W-40
6,99 €
Su mokesčiais Pristatymas 2-3 d.d.
Kiekis
Sandėlyje yra
 

Saugus užsakymo apmokėjimas

 

Greitas prekių pristatymas

 

Pinigų grąžinimo garantija

Tepalai NESTE TURBO LXE 15w-40 1L

Atitinka ir viršija tokių specifikacijų reikalavimus:

API CI-4, CH-4, CG-4, CF-4/SL; ACEA E7, E5, E3, B4, B3, A3

 

Neste Turbo LXE alyva sukurta naudoti profesionalioms sunkiojo transporto priemonėms. Ji ypač tinka sunkiojo transporto priemonių varikliams ir statybos darbų mašinų varikliams, kuriuose alyva keičiama retai, taip pat tinka lengviesiems automobiliams ir mikroautobusams su benzininiais ar dyzeliniais varikliais.

Neste Turbo LXE viršija naujųjų standartų API CI-4 ir ACEA E7 reikalavimus ir atitinka Euro III bei Euro IV tipo variklių, naudojančių mažo sieringumo kurą, reikalavimus, taip pat tinka varikliams su išmetamųjų dujų recirkuliacija. Alyva užtikrina nepriekaištingą variklio švarą, puikią apsaugą nuo dėvėjimosi bei mažą jos išeigą.

Neste Turbo LXE alyva atitinka griežčiausius šiuolaikiškų galingų variklių ir automobilių gamintojų: Volvo, Mercedes Benz, Scania ir kt. reikalavimus, keliamus ilgiems alyvos keitimo intervalams. Atsižvelkite į variklių gamintojų reikalavimus. Turbo LXE tinka SISU sunkvežimiams su Cummins, Mack, Caterpillar (15W-40) ir Renault varikliais.
Sintetinės Neste Turbo LXE 10W-40 alyvos puikus atsparumas šalčiui ir platus klampos intervalas leidžia alyva naudoti ištisus metus išvengiant sezoninio alyvos keitimo.

Parinkimas pagal katalogą: Neste

-----------------------------------------------------------------------

Čia galite pasirinkti filtrus Jūsų automobiliui: Filtrai

filtrai auto.jpg

Neste
NESTE TURBO LXE 15w-40 1L
10 Prekės

Charakteristikos

Alyvos tipas
Pusiau sintetinė
Klampumas
15w40
Alyvos talpa
1L
arrow_upward