Kiekvienas automobilio savininkas, kuris planuoja pakeisti savo nuosavą transporto priemonę, susiduria su viena ir ta pačia dilema – kaip mūsų šalyje greičiau ir lengviau parduoti automobilį? Todėl jei ir jūs jau kurį laiką svarstote apie galimybę savąjį automobilį pakeisti naujesniu, prieš tai surandant jo pirkėją, žemiau pateiktų patarimų pagalba turėtumėte lengviau priimti teisingą sprendimą.

Automobilių supirkimas – greitis ir paprastumas

Kas gali būti paprasčiau, kaip vos per kelias akimirkas užpildyti automobilio pasiūlymo anketą internetu ir per kitas kelias minutes sulaukti potencialių pirkėjų atsakymo? Jei toks variantas yra būtent tai, ko jūs jau seniai ieškojote, turėtumėte susipažinti su pagrindiniais automobilių supirkimo paslaugų privalumais.

 • NEMOKAMAS PASIŪLYMO PATEIKIMAS INTERNETU. Jei iki šiol buvote pratę savo automobilį pardavinėti internetiniuose skelbimų portaluose, turbūt puikiai žinote, kokias papildomas išlaidas tenka patirti norint publikuoti savo skelbimus internete. Tuo tarpu, jei nusprendžiama kreiptis į automobilių supirkėjus, tereikia apsilankyti jų tinklalapyje ir užpildyti pasiūlymo formą. Tai yra visiškai nemokama ir labai greita. Kelių mygtukų paspaudimu galite suformuoti savo pasiūlymą, kuris automobilių supirkimo paslaugų teikėjus pasieks akimirksniu. Visą tai galite padaryti tiek naudodamiesi savo kompiuteriu, tiek ir planšete arba išmaniuoju telefonu.

 • LABAI GREITAS ATSAKYMAS INTERNETU. Kuomet vartotojas pateikia savo pasiūlymą internetu, automobilių supirkimo specialistai negaišina savo klientų laiko – jie telefonu susisiekia per kelias minutes nuo gauto pasiūlymo. Tokiu būdu siekiama suteikti pačias greičiausias ir profesionaliausias paslaugas. Tokio operatyvumo įprastai sudėtinga tikėtis, jei būtų naudojamasi internetiniais skelbimų tinklalapiais.

 • SKLANDUS IR GREITAS SUSITIKIMAS. Naudojantis automobilių supirkimo paslaugomis galima pamiršti apie ilgai trunkantį transporto priemonės pardavimo procesą. Juk turbūt pamenate, kiek kartų jums tekdavo vykti į susitikimus su potencialiais pirkėjais, norinčiais apžiūrėti jūsų parduodamą transporto priemonę, kai savo pasiūlymą pateikdavote skelbimų portaluose. Tai akivaizdžiai atimdavo iš jūsų begalę labai brangaus laiko. Tuo tarpu susisiekus su automobilių supirkėjais, jums tereikia nurodyti jums tinkančią susitikimo vietą ir palankiausią laiką. To visiškai pakaks, kad šių paslaugų teikėjai nieko nelaukdami atvyktų ten, kur jiems yra nurodyta. Dėl šios priežasties neretas sandoris yra atliekamas vos per vieną ar kelias valandas nuo pasiūlymo pateikimo.

 • PAPRASTAS DOKUMENTŲ UŽPILDYMAS. Automobilių supirkėjai stengiasi, kad jų klientams nereikėtų patirti jokių papildomų nepatogumų, todėl visus transporto priemonės pirkimo ir pardavimo dokumentus sandorio sudarymo vietoje sutvarko patys. Tokiu atveju žmogus, kuris parduoda savo automobilį, išvengia bet kokių galimų netikslumų. Tuomet automobilio pardavėjui belieka išregistruoti savo parduotą transporto priemonę.

 • GREITAS ATSISKAITYMAS. Kuomet sandorio vietoje yra susitariama dėl kainos, kuri palanki abiem pusėms, atsiskaitoma grynaisiais pinigais. Tuo tarpu, jei automobilio pardavėjas pageidauja, šių paslaugų teikėjai apmokėjimą gali atlikti ir bankiniu pavedimu.

Galite parduoti bet kurią transporto priemonę

Jei kreipsitės į automobilių supirkimo paslaugų teikėjus, galėsite nesijaudinti dėl to ar jūsų siūloma transporto priemonė yra paklausi, ar vis dėlto įprastai tokie automobiliai nesulaukia pakankamo vairuotojų dėmesio. Automobilių supirkimas yra labai universalus pasirinkimas, kuris tinka bet kurios transporto priemonės savininkui.

 • NAUJŲ AUTOMOBILIŲ SUPIRKIMAS. Automobilių supirkimo paslaugų teikėjams galite pasiūlyti visiškai naujus automobilius. Nepaisant to, kad naujų transporto priemonių kaina visuomet yra gerokai didesnė, tai nėra problema, kuri apsunkintų jūsų turimo automobilio pardavimą. Auto supirkėjai kiekvienam klientui gali pasiūlyti patrauklų variantą.

 • NAUDOTŲ AUTOMOBILIŲ SUPIRKIMAS. Dažniausiai automobilių supirkėjams yra pasiūlomi naudoti automobiliai, todėl jei ir jūs jau kurį laiką eksploatuojate ne pirmos jaunystės transporto priemonę, galite ją parduoti automobilių supirkėjams. Tai yra labai paprasta ir patogu.

 • NEVAŽIUOJANTYS AUTOMOBILIAI. Jei turite nevažiuojančią ir techniškai netvarkingą transporto priemonę, natūralu, kad jos pardavimas tradiciniais būdais gali būti pakankamai sudėtingas. Tačiau jei jūs nevažiuojantį automobilį pasiūlysite automobilių supirkėjams, jie jį nupirks be jokio vargo. Įprastai nevažiuojantys automobiliai yra perkami ardymui (detalėms) ir metalo laužui.

 • AUTOMOBILIAI UTILIZAVIMUI. Automobilių supirkimo paslaugų bendrovei taip pat visuomet galite pasiūlyti ir transporto priemonę, kuri būtų utilizuojama. Šios srities specialistai išrašo visas reikalingas pažymas ir utilizavimą atlieka teisėtai.

 • DAUŽTI AUTOMOBILIAI. Transporto priemones superkantiems specialistams visuomet galite pasiūlyti ir daužtą automobilį. Natūralu, kad avarijos kelyje yra kasdienybė, o tai reiškia, kad neretai avarijų metu automobiliai tampa nebeeksploatuojami arba tiesiog tokių automobilių savininkai nebejaučia jokio noro transporto priemonę remontuoti. Dėl šios priežasties automobilių supirkimas tokiais atvejais tampa efektyviu pasirinkimu.

 • KOMERCINIS TRANSPORTAS. Auto supirkėjams galite pasiūlyti ir komercinio tipo transporto priemones. Tai reiškia, kad jie perka ne tik lengvuosius automobilius. Jei turite autobusą, sunkvežimį, vilkiką, mikroautobusą, žemės ūkio techniką ar kt., visuomet tokią transporto priemonę galite pasiūlyti automobilių supirkimo paslaugų teikėjams. Jie neabejotinai pateiks jums patrauklų pasiūlymą.

 • MOTORINĖS TRANSPORTO PRIEMONĖS. Šių paslaugų teikėjams galite parduoti ir savo motorinį transportą, tokį kaip keturratis, motociklas, motoroleris, motorinė valtis ar kt. Tai suteikia daug didesnį universalumą ir pasirinkimo laisvę vartotojams.

Kai yra atsižvelgiama į visus šiuos automobilių supirkimo paslaugų privalumus nebekyla klausimų, kodėl šios paslaugos yra tokios populiarios ir ar tikrai jos padeda automobilį parduoti greitai ir lengvai. Todėl jei nebenorite susidurti su įprastiniais nepatogumais, kurie dažnai kyla automobilio pirkėjo ieškant skelbimų portaluose, pabandykite pateikti savo pasiūlymą šių paslaugų teikėjams – galbūt dar šiandien parduosite savo automobilį!

Informacijos šaltinis: https://www.automobiliukas.lt/

Supirkimas

arrow_upward