Gyvenate užmiestyje, bet dažnai tenka vykti į keliones pas partnerius ar vežioti kažką iš savo kolegų ar klientų? Greičiausiai esate susidūrę su ta bėda, kai neturite kur dėti akių dėl purvino automobilio. Jį išsipurvinate pakeliui į darbą, tad nelabai ką ir galima padaryti... Yra vienas sprendimas, kuris gali pakeisti šią nemalonią situaciją. Tai nano danga automobiliui.

Tikriausiai esate girdėję apie nano dangą. Tai super duper slapta technologija, kuri apsaugo paviršių nuo purvo ir vandens. Iš tikrųjų nieko čia nei slapto, ir duper, ir super nėra... Automobilis padengiamas nanodanga, kuri pasižymi viena savybe – neleidžia vandeniui ir purvui prikibti prie kėbulo ir stiklo. Tai ne plėvelė. Tiesiog paimamas nedidelis aerozolis ir automobilio paviršius tolygiai padengiamas mikroskopiniu sluoksniu. Šis sluoksnis sumažina trintį tarp vandens ir purvo lašų. Tokiu būdu purvas tiesiog nuteka greičiau nuo kėbulo ir ant jo neužsilaiko.

Nanodanga yra pagaminta iš specialių silicio junginių. Tai yra smėlio pagrindas, o jo žemėje turime tikrai pakankamai. Tai ekologiškas produktas, kuris nekenkia automobiliui. Maža to, jis dar apsaugo nuo nežymių įbrėžimų (H4 pieštuko testas) ir išorinio poveikio. Padengiamas jis kartą per metus, dažniausiai rudenį. Padengti galima ir patiems, tik prieš tai reikia įsitikinti, kad automobilis yra švarus ir sausas. Dėl to nano danga automobiliams dažniausiai siūloma profesionaliose plovyklose, kur yra sąlygos tai padaryti.

Yra atliktas ne vienas bandymas, iliustruojantis, kaip veikia nanodanga ir koks skirtumas važiuojant per lietų. Dažniausiai tai pasimato ant priekinio automobilio stiklo. Purvas dažniausiai nekimba ant ratų ir apatinės kėbulo dalies, todėl net ir pervažiavus šlapiu vieškeliu, jūsų automobilis atrodys švarus ir blizgantis.

Nano dangą galima pasidengti ir patiems. Internetu prekiaujama nanodangomis jau keletas metų, tik apie jas nedaug kas žino. Tie, kurie išbando nanodangą, ja naudojasi visada, nes tai ženkliai pagerina matomumą per lietų ir apsaugo automobilio išorę. Kaip jau minėjome, reikia, kad automobilis būtų sausas ir švarus. O tai geriausia padaryti jam stovint garaže.

Įsigyti Nano dangą galite čia: Nano danga | Mnano

arrow_upward