Šiuo metu rinkoje siūlomas platus asortimentas Ksenoninių lempučių su pagerintomis charakteristikomis, bet ne visada lengva apsispręsti su pasirinkimu. Kokia lemputė Jums reikalinga? Palyginkime dvi lemputes su pagerintomis chrakteristikomis: OSRAM Xenarc Night Breaker Unlimited ir Philips X-tremeVision Xenon.

Pirmiausia palyginkime charakteristikas, kurias deklaruoja gamintojai OSRAM и Philips.

Philips X-tremeVision Xenon

OSRAM Xenarc Night Breaker Unlimited

4800 К

4350 К

Ilgesnis šviesos spindulys, nei standartinės lemputės.

Ilgesnis šviesos spindulys, nei standartinės lemputės.

50% daugiau šviesos kelyje palyginus su standartine ksenonine lempute.

70% daugiau šviesos kelyje palyginus su standartine ksenonine lempute.

20% baltesnė šviesa palyginus su standartine ksenoninė lempute

5% baltesnė šviesa palyginus su standartine ksenoninė lempute

Kaip jau pastebėjote, abiejų lempučių charakteristikos geros palyginus su standartinėmis lemputėmis, vis tik išlieka klausimas kuri geresnė.

Visų pirma, PhilipsX-treme Vision Xenon išsiskiria savo šviesos spalva palyginimui su OSRAM Xenarc Night Breaker Unlimited. 4800 K prieš 4350 K, o tai reiškia, kad lemputė Philips X-tremeVision švies baltesne šviesa. Ši šviesos spalva yra artimesnė dienos šviesai, o tai reiškia įprastesnė akims ir vairuotojas ne taip pavargs ilgose kelionėse. Su šiuo parametru  Philips X-tremeVision Xenon yra pranašesnė už OSRAM Xenarc Night Breaker Unlimited.

Antra, abi lemputės turi ilgesnį šviesos spindulį, nei standartinės lemputės. Vairuotojui suteikia daugiau laiko, kad sureaguotų į atsiradusią grėsmę kelyje. Abi lemputės kelia apšviečia daugiau ir geriau, kas svarbu važiuojant už miesto ribų.

Šiuo parametru lempučių Philips X-tremeVision Xenon ir OSRAM Xenarc Night Breaker Unlimited lygiosios.

Trečia,lempa  Philips X-tremeVision Xenon suteikia 50% šviesos kelyje, palyginus vėl su standartine lempute, bet OSRAM Xenarc Night Breaker Unlimited daugiau šviesos suteikia net iki 70%. Su tokiu šviesos srautu OSRAM Xenarc Night Breaker Unlimited pagelbėja vairuotojui kliūtis pamatyti aišliau ir tiksliau. palyginimui su Philips X-tremeVision.

Galutiniam rezultate gaunasi, kad abi lemputės geros! Abi lemputės suteikia geresnius parametrus palyginimui su standartinėmis ksenoninėmis lemputėmis. Jeigu pirkėjas nori daugiau baltumo lempose, tai geriau tiks Philips X-tremeVision. Philips lemputės pirmiausia suteiks daugiau stiliaus. OSRAM Xenarc Night Breaker Unlimited šviečia toliau, bet šviesos spalva žemesnė, tokios lemputės gerau tinka, jei dažnai važinėjate užmieščio keliais ir sunkiomis vairavimo sąlygomis, kaip lietus, rūkas ar sningant. 

Galutinis sprendimas visada lieka pačiam vairuotojui.

                             

Įsigyti šias lemputes galite paspaudę apačioje ant nuorodos.

Lemputės Osram  XENARC NIGHT BREAKER UNLIMITED

Lemputės Philips X-treme Vision

arrow_upward